OWZ

ramy owz, otwórz, włóż, zamknij

system wystawowy z ramą owz

SYSTEMY WYSTAWOWE OWZ SY1

System wystawowy nazywany również "STAND" (zdj.) składa się z czterech ścian połączonych ze soboą (podstawa - kwadrat), z których każda wyposażona jest w ramę OWZ, stałą grafikę/reklamę oraz kieszenie na ulotki. Przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępny również na życzenie klienta w innych konfiguracjach ilości ścian, ram OWZ. Stosowany najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram przymykowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych z ramami OWZ i płytami z grafiką. Narożniki ram ścięte lub okrągłe (profil P3); plecy - płyty z twardego PCW 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm.
system wystawowy z ramą owz

SYSTEMY WYSTAWOWE OWZ SY2

System wystawowy jenostronny (zdj.) lub dwustronny, z trzema rzędami kieszeni na ulotki, przeznaczony do ekspozycji ulotek, broszurek, reklam. Posiada jedną ramę OWZ (dwie przy opcji dwustronnej), oraz dwanaście (24) kieszeni na ulotki formatu DL. Dostępny również na życzenie klienta w innych konfiguracjach ilości ram OWZ i kieszeni. Stosowany najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram przymykowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych z ramami OWZ i kieszeniami. Narożniki ram ścięte lub okrągłe (profil P3); plecy - płyty z twardego PCW 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm.
system wystawowy z ramą owz

SYSTEMY WYSTAWOWE OWZ SY10

System wystawowy jenostronny (zdj.) lub dwustronny, z dwoma rzędami półek na ulotki, przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Posiada dwie ramy OWZ (cztery przy opcji dwustronnej), oraz sześć półek na ulotki formatu A4. Dostępny również na życzenie klienta w innych konfiguracjach ilości ram OWZ i półek). Stosowany najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram przymykowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych połączonych z ramami OWZ i półkami. Narożniki ram ścięte lub okrągłe (profil P3); plecy - płyty z twardego PCW 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm.
system wystawowy z ramą owz

SYSTEMY WYSTAWOWE OWZ SY11

System wystawowy jenostronny (zdj.) lub dwustronny, z dwoma rzędami półek na ulotki, przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Posiada jedną ramę OWZ (dwie przy opcji dwustronnej), oraz sześć półek na ulotki formatu A4. Dostępny również na życzenie klienta w innych konfiguracjach ilości ram OWZ i półek). Stosowany najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram przymykowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych połączonych z ramami OWZ i półkami. Narożniki ram ścięte lub okrągłe (profil P3); plecy - płyty z twardego PCW 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm.
system wystawowy z ramą owz

SYSTEMY WYSTAWOWE OWZ SY12

System wystawowy jenostronny (zdj.) lub dwustronny, z jednym rzędem półek na ulotki, przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Posiada jedną ramę OWZ (dwie przy opcji dwustronnej), oraz trzy półki na ulotki formatu A4. Dostępny również na życzenie klienta w innych konfiguracjach ilości ram OWZ i półek). Stosowany najczęściej wewnątrz pomieszczeń. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram przymykowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych połączonych z ramami OWZ i półkami. Narożniki ram ścięte lub okrągłe (profil P3); plecy - płyty z twardego PCW 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm.