OWZ

ramy owz, otwórz, włóż, zamknij

stojak potykacz dwustronny owz

STOJAK OWZ DWUSTRONNY P2SD1

Stojak dwustronny przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępny w formatach: A2, A1, A0 B2, B1, B0, oraz innych na zamówienie. Powierzchnię ekspozycji stanowią dwie ramy OWZ po jednej z każdej strony. Nadaje się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram zatrzaskowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych stalowymi zawiasami do których przymocowane są ramy OWZ. Stojak standardowo wyposażony w ogranicznik rozstawu zapobiegający również przypadkowem złożeniu się. Narożniki ram zaokrąglone z tworzywa, ramy wykonane z profilu P2; plecy - płyta z twardego PCW 1,5mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm antyrefleksyjną.
stojak potykacz dwustronny owz

STOJAK OWZ DWUSTRONNY P2SD2

Stojak dwustronny przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępny w formatach: A2, A1, A0 B2, B1, B0, oraz innych na zamówienie. Powierzchnię ekspozycji stanowią dwie ramy OWZ po jednej z każdej strony. Nadaje się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram zatrzaskowych. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych stalowymi zawiasami do których przymocowane są ramy OWZ. Stojak standardowo wyposażony w ogranicznik rozstawu zapobiegający również przypadkowem złożeniu się. Narożniki ram proste, ramy wykonane z profilu P2;   plecy - płyta z twardego PCW 1,5mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm antyrefleksyjną.
stojak potykacz jednostronny owz

STOJAK OWZ JEDNOSTRONNY P2SJ1

Stojak jednostronny przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępny w formatach: A2, A1, A0 B2, B1, B0, oraz innych na zamówienie. Powierzchnię ekspozycji stanowi jedna rama OWZ. Nadaje się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ramy zatrzaskowej. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych stalowymi zawiasami do ktorych przymocowana jest rama OWZ. Narożniki ram zaokrąglone z tworzywa, ramy wykonane z profilu P2; plecy - płyta z twardego PCW 1,5mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm antyrefleksyjną.
stojak potykacz jednostronny owz

STOJAK OWZ JEDNOSTRONNY P2SJ2

Stojak jednostronny przeznaczony do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępny w formatach: A2, A1, A0 B2, B1, B0, oraz innych na zamówienie. Powierzchnię ekspozycji stanowi jedna rama OWZ. Nadaje się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ramy zatrzaskowej. Konstrukcja samonośna, wykonana jest z profili aluminiowych kwadratowych połączonych stalowymi zawiasami do ktorych przymocowana jest rama OWZ. Narożniki ram proste, ramy wykonane z profilu P2;   plecy - płyta z twardego PCW 1,5mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW 0,4mm antyrefleksyjną.
POBIERZ CENNIK STOJAKÓW OWZ P2