OWZ

ramy owz, otwórz, włóż, zamknij

rama owz z okrągłymi narożnikami

RAMY OWZ Z OKRĄGŁYMI NAROŻNIKAMI P3RJ1

Rama przeznaczona do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępna w formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0 oraz innych na zamówienie. Wymiany plakatu dokonuje się bardzo prosto przez otwarcie ram zatrzaskowych. Standardowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych OWZ typu P3 o szerokości 32mm, anodowanych w kolorze srebrnym; narożniki zaokrąglone z tworzywa sztucznego dostępne w róznych kolorach - standardowo szare; plecy - płyta z twardego PCW o grubości 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW o grubości 0,4mm antyrefleksyjną; na życzenie rama wyposażona w otwory montażowe.
rama owz z okrągłymi narożnikami dwustronna

RAMY OWZ DWUSTRONNE Z OKRĄGŁYMI NAROŻNIKAMI P3RD1

Rama przeznaczona do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępna w formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0 oraz innych na zamówienie. Wymiany plakatu dokonuje się bardzo prosto przez otwarcie ram zatrzaskowych. Standardowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych OWZ typu P3 o szerokości 32mm, anodowanych w kolorze srebrnym; narożniki zaokrąglone z tworzywa sztucznego dostępne w róznych kolorach - standardowo szare; plecy - płyta z twardego PCW o grubości 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW o grubości 0,4mm antyrefleksyjną; rama wyposażona w zawieszki do montażu.
rama owz ze ściętymi narożnikami

RAMY OWZ ZE ŚCIĘTYMI NAROŻNIKAMI P3RJ2

Ramaa przeznaczona do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępna w formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, oraz innych na zamówienie. Wymiany plakatu dokonuje się bardzo prosto przez otwarcie ram zatrzaskowych. Standardowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych OWZ typu P3 o szerokości 32mm, anodowanych w kolorze srebrnym; narożniki ścięte pod kątem 45 stopni; plecy - płyta z twardego PCW o grubości 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW o grubości 0,4mm antyrefleksyjną; na życzenie rama wyposażona w otwory montażowe.
rama owz ze ściętymi narożnikami dwustronna

RAMY OWZ DWUSTRONNE ZE ŚCIĘTYMI NAROŻNIKAMI P3RD2

Rama przeznaczona do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępne w formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0 oraz innych na zamówienie. Wymiany plakatu dokonuje się bardzo prosto przez otwarcie ram zatrzaskowych. Standardowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych OWZ typu P3 o szerokości 32mm, anodowanych w kolorze srebrnym; narożniki ścięte pod kątem 45 stopni; plecy - płyta z twardego PCW o grubości 1,4mm, ekspozycja zabezpieczona folią PCW o grubości 0,4mm antyrefleksyjną; rama wyposażona w zawieszki do montażu.
POBIERZ CENNIK RAM OWZ P3