OWZ

ramy owz, otwórz, włóż, zamknij

kaseton z ramą owz jednostronny

KASETONY OWZ JEDNOSTRONNE KO10

Kasetony OWZ przeznaczone są do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Nadają się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Źródłem światła są diody LED, których ilość jest zależna od wielkości podświetlanej powierzchni. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram zatrzaskowych. Konstrukcja to połączenie ramy OWZ z kasetonem podświetlanym. Kaseton może być połączony z dowolną ramą OWZ typu P1, P2 lub P3, może być wyposażony w zaczepy do wieszania lub podstawkę w/g zamówienia.
kaseton z ramą owz dwustronny

KASETONY OWZ DWUSTRONNE KOD10

Kasetony przeznaczone są do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Nadają się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Źródłem światła są diody LED, których ilość jest zależna od wielkości podświetlanej powierzchni. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram zatrzaskowych. Konstrukcja to połączenie ram OWZ z kasetonem podświetlanym. Kaseton może być połączony z dowolną ramą OWZ typu P1, P2 lub P3, może być wyposażony w zaczepy boczne do mocowania na ścianie lub podstawkę w/g zamówienia.
kaseton z ramą owz dwustronny

KASETONY OWZ DWUSTRONNE KOD20

Kasetony przeznaczone są do ekspozycji plakatów, ulotek, reklam. Dostępne w formatach : A4, lub innych na życzenie. Źródłem światła są diody LED, których ilość jest zależna od wielkości podświetlanej powierzchni. Nadają się do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wymiany plakatu dokonuje się po otwarciu ram zatrzaskowych. Konstrukcja to połączenie ram OWZ z kasetonem podświetlanym. Kaseton może być połączony z dowolną ramą OWZ typu P1, P2 lub P3, wyposażony jest w podstawkę. Model często wykorzystywany na stacjach benzynowych dostępny również w wersji jednostronnej.